Vážení rodiče, děti, zájemci,

vítáme Vás v sekci přihlašování na příměstské a výjezdové tábory DDM ALFA. Věříme, že si vyberete dle Vašeho zájmu, potřeb a s nabídkou budete plně spokojeni. V případě dalších dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat. Na www.ddmalfa.cz jsou telefonní a e-mailové kontakty na zaměstnance DDM, kteří Vám velmi rádi pomohou.

V novém školním roce 2021/2022 probíhá přihlašování na tábory a pobytové akce elektronickou formou.

Nejdříve je nutné si na našich stránkách vytvořit účet – zaregistrovat se. Po té již můžete přistoupit k samotnému přihlášení. Tato registrace je platná jak pro přihlašování na tábory, tak i pro přihlašování do různých kroužků a zájmových útvarů. Pokud jste se tedy přes náš systém přihlašovali již v minulosti, Vaše registrace je stále platná a můžete ji použít.

Po přihlášení do Vašeho účtu se už můžete přihlásit na jednotlivé tábory (bez nalogování si můžete tábory prohlédnout, nebudete se moci ale přihlásit!). V sekci „tábory“ si vyberete tábor, který Vám nejlépe vyhovuje, a přihlásíte se na něj. K jednotlivým táborům jsou na našich stránkách uvedeny všechny základní informace, kompletní ucelené informace dostanete na předtáborové schůzce, která se bude konat v DDM ALFA v průběhu měsíce června (uvedeno v zaslané přihlášce).

1) registrace na stránkách www.ddmalfa.cz

a. V pravém horním rohu v sekci „uživatel“ klikněte na tlačítko „Registrace“.
b. Vyplňte všechny požadované položky. Poznamenejte si kombinaci „e-mail“ a „heslo“, to budou Vaše přihlašovací údaje.
c. Zmáčkněte tlačítko „Registrovat“.

Pokud máte již svůj účet vytvořený, přeskočte tento krok a běžte na „přihlášení uživatele“.

2) přihlášení uživatele

a. V pravém horním rohu v sekci „uživatel“ klikněte na tlačítko „Přihlášení“.
b. Vyplňte e-mail a heslo, zmáčkněte tlačítko „Přihlásit se“.

3) přihlášení na tábor

a. Po přihlášení najeďte do sekce „Tábory“. Dle Vašich preferencí vyberte jednu z podsekcí „Výjezdové“ nebo „Příměstské“. V každé podsekci se nachází nabídka aktuálních táborů se základními informacemi. Pro více informací a možnost se přihlásit klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.
b. Pro přihlášení na konkrétní tábor klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v sekci „Účastníci“. Pokud bude tábor plně obsazen, máte možnost se přihlásit jako náhradník. V tom případě Vás pracovníci DDM ihned kontaktují, jakmile se nějaké místo uvolní (dle přihlášeného pořadí).
c. Aby bylo Vaše přihlášení úplné, musíte zadat veškeré požadované informace do internetového formuláře. Pozor si dejte zejména na město, podle kterého se generuje konečná cena tábora. Nepodceňte zdravotní omezení!
d. Pokud Vaše dítě chodí během roku do některého z našich kroužků, již máme v systému veškeré potřebné registrační údaje. V tomto případě nemusíte vyplňovat do formuláře žádná data. Systém Vás díky vašemu účtu rozpozná a nabídne Vám možnost přihlásit se bez zbytečného vyplňování.

4) další postup

a. Po vyplnění a odeslání přihlášky dojde k jejímu uložení v systému. Zaměstnanci DDM ji zkontrolují a schválí přijetí. Po té systém automaticky odesílá na Vámi uvedenou e-mailovou adresu připravenou přihlášku spolu s pokyny pro provedení úhrady bankovním převodem.
b. Pro přijetí dítěte na tábor je nezbytné uhradit do 2 týdnů od přihlášení nevratnou zálohu. Pro příměstské tábory byla stanovena ve výši 500 Kč a pro tábory výjezdové ve výši 1 000 Kč.
c. Podepsanou přihlášku (ne scan) je nutné přinést nebo zaslat nejpozději do 7 dnů do DDM ALFA! Jedině vrácená a podepsaná přihláška je brána za platnou. Termín pro provedení úhrady doplatku je nutné provést nejpozději do 31. května 2022.
d. Veškeré další informace se dozvíte na zahajovací schůzce, která je pro plynulý průběh tábora velmi důležitá! V případě nejasností neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího tábora (je uveden jako kontaktní osoba v detailu tábora).